Rudnik

k. Sułkowic


Historia - Parafia - Szkoła - Rozrywka - Firmy - Aktualności - Adresy - Ogłoszenia - Info - Księga gości


Wywiad z ks. proboszczem Linki


Sułkowice
www.sulkowice.pl
www.sulkowice.isg.pl

Myślenice
www.myslenice.pl
www.myslenice.com.pl

Strona oazy Rudnik
www.oazarudnik.republika.pl

ERA GSM
www.eragsm.pl

Plus GSM
www.plusgsm.com.pl

  W dziale Parafia zamieszczamy wywiad z naszym księdzem proboszczem Aleksandrem Zemłą. Wywiad ten ukazał się w Dzienniku Polskim dnia 8 lutego 2002.
 

Koncert jubileuszowy "ELEGII"

   - Lubię pracować z młodymi i cieszę się, że tu na miejscu, możemy coś wspólnie robić. Uczę ich tańca, wybieramy repertuar. Dla mnie zespół jest bardzo ważny. Przez to budujemy swoją tożsamość i mamy do przekazania coś wyjątkowego - twierdzi Waldemar Wolski, który na co dzień pełni funkcję wicestarosty powiatu myślenickiego
     Trzy grupy tancerzy z Rudnika przygotowują się do jubileuszowego koncertu zespołu pieśni i tańca „Elegia”. Uroczyste obchody 60-lecia, jutro i pojutrze(2,3 luty), będą świętować najmłodsi - kilku i kilkunastoletni członkowie zespołu oraz ci, którzy związali się z nim przed laty.

więcej -->
  

Ruszyła nieoficjalna strona Rudnika Wyślij SMS'a

       3 września 2001 ruszył internetowy serwis poświęcony wsi Rudnik k. Sułkowic (mapka). Celem jego będzie zaprezentowanie naszej wioski na tle regionu, oraz popularyzowanie firm działających na jej terenie. Rudnik jest miejscowością bogatą w fachowców specjalizujących się w niemalże każdej dziedzinie. Atrakcją turystyczną jest niewątpliwie "Diabelski Kamień", którego legendę zna prawie każdy mieszkaniec Rudnika.
 UWAGA!!!

      Wszyscy mieszkańcy Rudnika, którzy pragną, aby informacja o prowadzonej przez nich działalności gospodarczej została nieodpłatnie umieszczona w dziale Firmy proszeni są o przesłanie informacji o firmie (zakres działalności, adres, telefon(y), e-mail, www) poprzez formularz, lub na adres: 

rudnik2000@poczta.onet.pl

    W dziale Ogłoszenia  umieszczane będą drobne ogłoszenia typu: Sprzedam, Kupię, Zamienię, itp. Ogłoszenia te także prosimy przesyłać na powyższy adres.
  

Strona aktualizowana dnia: 08 marca 2002

Autor strony: Tomasz Magiera, Strona utworzona w programie ©Microsoft FrontPage 2000

stat4u