Rudnik

k. Sułkowic


Historia - Parafia - Szkoła - Rozrywka - Firmy - Aktualności - Adresy - Ogłoszenia - Info - Księga gości


Święta, Święta ... i po Świętach Linki

    Święta, Święta ... i po Świętach. Czas "świątecznego leniuchowania" trwał prawie 2 tygodnie i zakończył się sylwestrowym szaleństwem. Z lekkim zawrotem głowy i "mętnym" wzrokiem (oraz oczywiście z nowymi postanowieniami) wkroczyliśmy w Nowy Rok. Astronomowie twierdzą, że rok, którego zapis jest symetryczny ( 20|02), jest rokiem szczęśliwym. Zobaczymy... 
  
   W Księdze Gości pojawiły się już pierwsze wpisy (naszych "rodaków"). Dzięki za dobre słowa. Internauci, wchodząc na tą stronę, zostawcie w Księdze Gości pamiątkę po sobie. W dziale Adresy także przybyło kilka adresów mieszkańców naszej wioski. Oczekujemy na kolejne.
  

Sułkowice
www.sulkowice.pl
www.sulkowice.isg.pl

Myślenice
www.myslenice.pl
www.myslenice.com.pl

Strona oazy Rudnik
www.oazarudnik.republika.pl

ERA GSM
www.eragsm.pl

Plus GSM
www.plusgsm.com.pl

  Szukaj   szukaj w tym serwisie
  w polskim interenecie
  
• zaawansowane • pomoc
    Onet.pl powered by infoseek
Ruszyła nieoficjalna strona Rudnika

       3 września 2001 ruszył internetowy serwis poświęcony wsi Rudnik k. Sułkowic (mapka). Celem jego będzie zaprezentowanie naszej wioski na tle regionu, oraz popularyzowanie firm działających na jej terenie. Rudnik jest miejscowością bogatą w fachowców specjalizujących się w niemalże każdej dziedzinie. Atrakcją turystyczną jest niewątpliwie "Diabelski Kamień", którego legendę zna prawie każdy mieszkaniec Rudnika.
 

UWAGA!!!

      Wszyscy mieszkańcy Rudnika, którzy pragną, aby informacja o prowadzonej przez nich działalności gospodarczej została nieodpłatnie umieszczona w dziale Firmy proszeni są o przesłanie informacji o firmie (zakres działalności, adres, telefon(y), e-mail, www) poprzez formularz, lub na adres: 

rudnik2000@poczta.onet.pl

    W dziale Ogłoszenia  umieszczane będą drobne ogłoszenia typu: Sprzedam, Kupię, Zamienię, itp. Ogłoszenia te także prosimy przesyłać na powyższy adres.
  

Strona aktualizowana dnia: 22 stycznia 2002

Autor strony: Tomasz Magiera, Strona utworzona w programie ©Microsoft FrontPage 2000

stat4u